Wciel się w wilka i przeżyj masę przygód!!

Wataha wilków.

Ogłoszenie

Zapraszam do rejestracji !!!Forum zostało zrobione 09.08.2013r. :D Miłej zabawy!!!

#1 2013-08-10 20:15:52

 Ivana

Zwiadowczyni

Zarejestrowany: 2013-08-10
Posty: 6
Punktów :   
WWW

Ivana

Nazwa:
Ivana
Płeć:
Wadera
Rasa:
A ja wiem...
Wiek:
3 lata
Charakter:
Nie należę do tych najmilszych, ale nie jestem też aż tak agresywna, jestem raczej tajemnicza i nie ufam każdemu. Niezależna, tak można mnie opisać, nie lubię gdy ktoś mi rozkazuje, wolę wydawać rozkazy, jednak gdy trzeba posłucham... Gdy już zdobędzie się moje zaufanie, można na mnie liczyć, zawsze pomogę i udzielę rady, opiekuńcza dla przyjaciół i rodziny, dla wroga okrutna, ale bez przesady. Czasami mówią, iż jestem nieobliczalna, takie czasem są pozory, lecz nie jest to prawdą. Potrafię kochać, lecz wolę tego nie okazywać.
Moce:
1. Boskie Oko, (Zobaczę wszystko, od dobrze ukrytego wilka, po uczucia i rzeczy dziejące się w sercu.)
2. Spowiadanie (Dzięki tej mocy powiesz mi wszystko co chcę usłyszeć.)
3. Władanie elektrycznością
Ranga:
Zwiadowczyni
Historia przed dołączeniem do sfory:
O dziwo mej dziwnej osoby, historia jest normalna... Urodziłam się, co chyba jest oczywiste. Poza mną urodziła się też moja siostra. Rodzice o nas dbali. Jednak mała Ivana jako szczeniak była, no można powiedzieć, że było mnie wszędzie pełno... I w końcu się stało. Całą rodziną wyszliśmy na nasze pierwsze polowanko. Trzymałam się z siostrą, którą bardzo kochałam i nadal kocham. Przed moimi ślapiami przemknęła wiewiórka, postanowiłam ją gonić. Cichutko odłączyłam się od rodziny i pobiegłam za stworzonkiem... Gdy jakoś ją złapałam, zauważyłam że nie wiem, gdzie jest reszcze. Zgubiłam się, zaczęłam błądzić po lesie, jednak jak zaczęłam ich szukać tak nie znalazłam ich do tej pory. Nie wiem co jest z moją rodziną, nie widziałam jej szmat czasu. Tęsknię za nimi po nocach, ale z drugiej strony nie jestem już taka "rozbrykana" tylko bardziej spokojna. Gdy przechadzałam się po jakiejś łące, wyczułam innego wilka, poszłam za nim i znalazłam się tu.


Partner: ~
Potomstwo: ~

Towarzysz: ~
Imię: ~
Moce: ~

Rzeczy: ~
W€: 100
Ulubiona rzecz: ~
Ulubione jedzenie: Ryby i robopodobne.
Rzyjaciele: ~
Rodzina: Gdzieś tam w po świecie wędruje moja siostra...

Siła: 20
Zręczność: 20
Czujność: 10
Szybkość: 20
Odwaga: 10
Moce: 20

Ostatnio edytowany przez Ivana (2013-08-10 20:17:24)


Siła: 20/ Zręczność: 20/ Czujność: 10/ Szybkość: 20/ Odwaga: 10/ Moce: 20
Moce: Boskie Oko, Spowiadanie, Władanie elektrycznością...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.inzynieria-chemiczna2008.pun.pl www.pivotwrestlingaction.pun.pl www.bm1.pun.pl www.eti2011r.pun.pl www.sp3a.pun.pl